Yemek Dağıtım Hizmetleri

Hızlıkurye.com - Türkiye'nin Hızlısı Hızlı Gönderinin Adresi Kuryenin Hızlı'sı

Whatsapp

0532 153 04 86

Çağrı Merkezi

0850 532 19 31

Çağrı Merkezi

0212 706 04 54

Hızlıkurye.com
Yemek Dağıtım Hizmet Farkı

Hassas Taşımacılık

Restoranlar, ev hanımları ve catering firmalarının tüm yemek taşımacılık hizmetleri için buradayız. Motorlu ve arabalı kuryelerimiz ile yemeklerinizi yüksek hassaslıkla taşıyoruz.

Sıcak - Soğuk Taşımacılık

Özel yalıtımlı araçlarımız ile sıcak yiyeceklerinizin sıcaklığı korunurken, soğuk gıda ürünleri için istenilen derecede soğutularak taşınmaktadır.

Araç ve Kurye Takibi

Yemeklerinizin son durumları hakkında güncel olarak bilgi alabilir, dilerseniz dağıtım elemanlarını online sistemlerimizde canlı olarak takip edebilirsiniz.

365 Gün 24 Saat Hizmet

Yemek dağıtım hizmetimizden sadece gün içerisinde değil, 24 saat boyunca yararlanabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Siz değerli müşterilerimizin tüm taleplerini eksiksiz yerine getirebilmek adına bir çok taşımacılık hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul ilçelerinde bulunan hızlı moto kurye ekiplerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Moto kuryelerimiz sizlere her zaman en iyi hizmet kalitesini sunabilmek adına sektörde deneyimli, güler yüzlü ve işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. Güveni sadece söz ile temin etmiyoruz. Kuryelerimizi her saniye takip edebileceğiniz online moto kurye takip sistemimiz ile asla gözünüz arkada kalmıyor ve gönderinizi dilediğiniz zaman takip edebiliyorsunuz. Hizmet yelpazemizi genişletmek adına her gün daha çok çalışıyoruz. Sizlere hizmet etmekten mutluluk duyuyor ve her gönderinizde mutluluğunuza ortak oluyoruz.

Tüm istek, talep, şikayet ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sektörde gerçekleşmesini istediğiniz yenilikler ve hizmet çeşitlerimizi arttırmak adına değerli fikirlerinizi heyecan ile bekliyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Whatsapp

0532 153 04 86

Çağrı Merkezi

0850 532 19 31

Çağrı Merkezi

0212 706 04 54

İçindekiler

Tıkla Ara
×