Bahçelievler Yenibosna Mahallesi’nde motorlu kurye ekiplerimiz ile 365 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Bahçelievler Yenibosna Mahallesin’den İstanbul’un her semtine motorlu kurye, arabalı kurye, yaya kurye,kamyon,kamyonet ve tır ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0532 153 04 86 numaralı Whatsapp Destek Hattımıza & 0850 532 19 31 ve 0212 706 04 54 numaralı çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşarak talep oluşturabilirsiniz. En yakın moto kurye ekiplerimiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dk içerisinde teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimiz ile Bahçelievler Yenibosna Mahallesin’den tüm İstanbul ve diğer illere ihtiyaçlarınız doğrultusunda gönderileriniz zamanında, hızlı,yüksek güvenlikli ve güler yüzlü hizmetimizle teslim edilmektedir.

Bahçelievler Yenibosna Mahallesi Motor Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm kurum,kuruluş ve şahıslar tarafından önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte ve işler daha bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

tebrikler !

indirim BÜLTEni'NE BAŞARIYLA ABONE OLDUNUZ.

Hızlıkurye.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Call Now ButtonTıkla Ara
×